Showbiz

Sherr në mes të rrugës, i dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje, pamje nga debati i fortë (FOTOT)

Hadid dukej mjaft i acaruar teksa diskutonte me Brian Clarke, i cili e akuzonte modelin 20-vjeçar se i kishte vjedhur njërën nga kufjet e tij dhe se këtë e kishte gjurmuar online me iPhonen e tij. Anwar u shfaq shumë i fyer nga akuza.
Featured image of article: Sherr në mes të rrugës, i dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje, pamje nga debati i fortë (FOTOT) Anwar Hadid, Dua Lipa

BRITANI E MADHE- I dashuri i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Anëar Hadid është fotografuar teksa po debatonte me një person të huaj në rrugë, i cili e akuzonte Hadid se i kishte vjedhur Apple AirPods. Hadid dukej mjaft i acaruar teksa diskutonte me Brian Clarke, i cili e akuzonte modelin 20-vjeçar se i kishte vjedhur njërën nga kufjet e tij dhe se këtë e kishte gjurmuar online me iPhonen e tij. Anwar u shfaq shumë i fyer nga akuza.

Daily Mail shkruan se përveç akuzave që z. Clarke hedh duket se nuk ka prova të tjera për të vërtetuar vjedhjen. Brian Clarke, 44-vjeç nuk e kishte idenë se njeriu me të cilin po debatonte ishte një superstar i Hollivudit.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(E.S. dosja.al)

Shto Koment