Aktualitet

Sherr në familje, 20-vjeçari plagos me thikë vëllain në Librazhd

20 vjeçari me iniciale L.P ka plagosur me thikë vëllain e tij shtetasin Q.P pas një sherri në familje.
Featured image of article: Sherr në familje, 20-vjeçari plagos me thikë vëllain në Librazhd Foto ilustruese

Librazhd- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Librazhd pasi një 20 vjeçar me iniciale L.P ka plagosur me thikë vëllain e tij shtetasin Q.P. Ky i fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan dhe Librazhd, arrestuan në flagrancë shtetasit:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

L.P., 20 banues në Elbasan, pasi në banesë ka plagosur me mjet të mprehtë thikë vëllain e tij shtetasin Q.P., jashtë rrezikut për jetën.

J.V/Dosja.al

Shto Koment