Politike

Sherr mes komisionerëve në Kamëz! Fleta e votimit shkakton debate, e vlefshme e pavlefshme?

Komisionerët kanë debatuar mes tyre në lidhje me klasifikimin e fletës së votimit si të vlefshme apo të pavlefshme.
Featured image of article: Sherr mes komisionerëve në Kamëz! Fleta e votimit shkakton debate, e vlefshme e pavlefshme? Pamje nga procesi i numrimit

KAMËZ– Procesi i numërimit të fletëve të votimit në Kamëz ka pasur probleme dhe debate. Komisionerët kanë debatuar mes tyre në lidhje me klasifikimin e fletës së votimit si të vlefshme apo të pavlefshme.


HAP PAS HAPI/ Numërohen mbi 90% e kutive të votimit në vend! 5 qarqe konfirmojnë fituesit, PS-ja ‘ngjyros’ me lejla Jugun! PD-LSI prijnë në Veri

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.b)/dosja.al

Shto Koment