Bota

Sherr masiv me grushta mes burrave dhe grave/ Pështyma i bën ‘lëmsh’ në pak minuta

Sherr masiv mes burrave dhe grave. Gjithçka nisi për shkak të një pështyme.
Featured image of article: Sherr masiv me grushta mes burrave dhe grave/ Pështyma i bën ‘lëmsh’ në pak minuta Sherr në SHBA
Përditësuar:

SHBA-Në Disneyland në Kaliforni ka plasur një sherr i cili fillimisht ka nisur mes meshkujve por që ka përfunduar mes femrave.

Video e mëposhtme duket si një film por që në fakt rezulton e vërtetë. Edhe ata person që futen për të ndarë përfundojnë duke gjuajtur me grushte. Gjithçka nisi për shkak të një pështyme.

J.V/Dosja.al

Shto Koment