Horoskopi

“Sherr i madh në dashuri”/ Meri Shehu paralajmëron disa shenja të horoskopit: Kujdes me…!

Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin e horoskopit, duke paralajmëruar disa prej shenjave që të kenë kujdes në hapat që ndërmarrin pasi mund të shkaktojnë tensione.
Featured image of article: “Sherr i madh në dashuri”/ Meri Shehu paralajmëron disa shenja të horoskopit: Kujdes me…! Meri Shehu

Dashi – Sot do merrni sinjale per te vazhduar perpara me projeketet dhe kete do ta kuptoni sapo te dilni nga inati i perballjes me marredhenie dytesore apo ne cift.

Demi – Lajme ligjore dhe program per nje udhetim qe e ngre me lrate kualifikimin tuaj. Do merrni konkretisht nje rrugezgjidhje ne problemet tuaja apo ngecjet me punen.

Binjaket – Ne dashuri sapo do dilni nga nje sherr i madh apo perballje e paqartesi por eshte shume shpejt te themi qe jeni akoma mire. Me ceshtjet ekonomike eshte nje dite pozitive. Kujdes ne shoqeri.

Gaforrja – Nje ceshtje familjare e veshtire do marre fund dhe do filloj rehabilitimi apo qetesimi dhe normaliteti ne jeten tuaj. Kujdes me karrieren dhe nje oferte te re pune.

Luani – Cdo argument tuaji ligjor apo jo do hidhet poshte apo nuk do gjeni rrugen e duhur per tu mbushur mendjen te tjereve. Ndoshta sot do keni hequr dore nga përpjekjet.

Virgjeresha – Hena ne Bricjap ju jep mundesi te riorganizoheni edhe nje here pas nje permbysjeje qe ka ndodhur ne planet tuaj ekonomke dhe ne pergjithesi ne marredhenie.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja – Sapo kaluat nje perballje frontale me idete tuaja dhe kundershtimet qe ju vijne nga te tjeret dhe antagonizmi. Kujdes akoma marrdheniet ne cift dhe ne bashkëpunime.

Akrepi – Nje pengese ne lidhje me punen dhe psikologjine sapo kaloi dhe tashme jeni me ide te reja dhe komunikime te reja apo prurje te reja. Por vazhdon tereni i njejte qe duhet rregulluar.

Shigjetari – Ne dashur gjerat u perkeqesuan papritur dhe gabimet e se kaluares apo njerzit e se kaluares me ndikimin e keq nuk ju lane te beni haje te reja apo njohje sot ka lajme ekonomike te mira.

Bricjapi – Hena ne shenjen tuaj do ju qetesoj dhe sjelli tendencen e nje ndryshimi i cili do jete pozitive pas nje periudhe te ngecur apo kaps ne ceshtje familjare e karriere.

Ujori – Dita do jete me shume e lidhur me qetesine dhe shplodhjen tuaj pasi veprimtaria e diteve te fundit apo edhe kenaqesite nuk ju kane dhene energji por ju kane lodhur.

Peshqit – Sot do keni takime qe do merrni me shume mbeshtetje por sapo keni shpetuar nga nje konflikt i brendshem qe e keni kuptuar qe eshte zmadhura me shume se duhet.

Shto Koment