Politike

Sherr i fortë! “Je non grata nga Amerika”, Tom Doshi ofendon keq gazetarin Rakipllari: K**** do të q* r**t!

Ky i fundit është futur live, duke nisur dhe sherrin ku nuk kanë munguar as ofendimet.
Featured image of article: Sherr i fortë! “Je non grata nga Amerika”, Tom Doshi ofendon keq gazetarin Rakipllari: K**** do të q* r**t! Robert Rakipllari dhe Tom Doshi

TIRANË– Një përplasje e ashpër ka ndodhur mes gazetarit Robert Rakipllarit dhe kryetarit të PSD-së Tom Doshi. Rakipllari ishte i ftuar në News 24 dhe së bashku me të ftuarit e tjerë po flisnin për subjektet politike, ku edhe përmendën edhe emrin e kryetarit të PSD-së, Tom Doshit. Ky i fundit është futur live, duke nisur dhe sherrin ku nuk kanë munguar as ofendimet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dosja (@dosja.al)


PJESË NGA BISEDA

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Doshi: Kush jam unë? Jam përballë me drejtësinë këtu, dhe do të përballem dhe në Amerikë. E dhashë dorëheqjen që të jem qytetar i lirë.

Rakipllari: Ti je një person i shpallur non-grata nga SHBA. Se blen 2-3 vota këtu mos kujto se je shumë i fortë. Kaq! Sokol ndaloje këtë telefonatë. Je non-grata zotëri nga SHBA. Sokol, ndaloje telefonatën, zgjidhe me SHBA dhe pastaj me mua. Janë valë publike këto. Për korrupsion dhe trafik droge. Zgjidhe me SHBA dhe pastaj me mua.

Doshi: Ti paguhesh për të dalë aty! Boll thashë! Mbylle gojën! O k**** se do tw q* r**t!

Dosja.al

Një Koment në “Sherr i fortë! “Je non grata nga Amerika”, Tom Doshi ofendon keq gazetarin Rakipllari: K**** do të q* r**t!

  1. turpi i gazetarit te Belindes, Sokol dora ai e ka bere te gjithen.. e rrinte si qorri i bibes sikur sndodhi gje.

Shto Koment