Showbiz

S’flet me Tunën dhe s’mori pjesë në ditëlindjen e nipit, Robert Berisha e uron në një tjetër formë

Robert Berisha nuk ka qenë i pranishëm në 2 vjetorin e lindjes së nipit të tij, Tianit por e ka uruar përmes një postimi në rrjete sociale!
Featured image of article: S’flet me Tunën dhe s’mori pjesë në ditëlindjen e nipit, Robert Berisha e uron në një tjetër formë Robert Berisha me të bijën, Renee dhe nipin e tij, Tian.

KOSOVË– Siç edhe janë përfolur, marrëdhëniet mes Robert Berishës dhe Tuna Sejdiut janë delicate, dhe ata qëndrojnë gjithmonë larg njëri tjetrit. Edhe pse janë pjesë e një familjeje, zënka ka çuar në një mungesë komunikimi mes dy vëllezërve, ku nuk mund të marrin pjesë në ditët më të rëndësishme të njëri-tjetrit.

Këngëtari, Robert Berisha nuk ishte i pranishëm, por një urim ja ka bërë nipit të tij prej së largu. Në rrjete sociale ai ka postuar një foto në të cilën shfaqet ai bashkë me nipin, Tianin dhe të bijën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Gëzuar ditëlindjen Tian Patris Berisha”, shkruan Roberti në foton e postuar në të cilën ka etiketuar vëllain e tij.

Robert Berisha uron nipin e tij, Tianin në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment