Editorial

Sfilatë fustanesh në Broadway/ Ngjyrat IN të sezonit, vajzat e famshme i veshën në tapetin e kuq të ‘Tony Awards’

NJU JORK- Në nder të aktorëve të teatrit në Broadway u mbajt nata e ndarjes së çmimeve “Tony Awards” në edicionin e 73-të.

Eventi është mbajtur në qytet dhe shumë personazhe të famshëm parakaluan në tapetin që kishte të gjitha ngjyrat e ylberit.

Plot ngjyra, xixa, gurë dhe shumë ndriçim, personazhet e njohur shkëlqyen me veshjet e tyre në tapetin e kuq.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për të parë se cila nga personazhet u vesh më mirë shfletoni galerinë më lart.

L.K/Dosja.al

Shto Koment