Showbiz

Sfidë e re për modelen/ U largua nga Top Channel, ja ku do e shohim tani Einxhel Shkirën (VD)

Në media, Eixhëlli tha se u largua pasi nuk ndjehej vetëvetja dhe për këtë aryse nuk përfshihej dot për të dhënë maksimunimin e saj në punë.
Featured image of article: Sfidë e re për modelen/ U largua nga Top Channel, ja ku do e shohim tani Einxhel Shkirën (VD) Einxhel Shkira

TIRANË– Moderatorja Einxhel Shkira bëri bujë me largimin e saj nga emisioni i pasdites “E diell” në Top Channel.

Në media, Eixhëlli tha se u largua pasi nuk ndjehej vetëvetja dhe për këtë aryse nuk përfshihej dot për të dhënë maksimunimin e saj në punë.

Por mesa duekt Einxhelli, nuk ka mbetur shumë kohë pa punë, pasi ka “peshkuar” për një projekt të ri dhe në një fushë tërësisht të re. Kësaj here Einxhëllin do ta shohim në një emision sportiv.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“ABC News” ka njoftuar se Einxhel do t’i bashkohet Gerti Çarçanit në emisionin “Pressing”, çdo të hënë dhe të enjte, në orën 22:00.

“Duke folur për gjithçka që është emocionuese në fushën e blertë, por edhe jashtë saj,” thotë Einxhel në videon promovuese krah kolegut Çarçani.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment