Showbiz

Seven Saraçi “tregon” gjithçka me këtë foto, bën gjestin e bukur në ditëlindjen e Kejvina Kthellës

FOTO
Në ditën më të veçantë për të, Seven i ka bërë urimin publikisht Kjevinës përmes një postimi në Instagram, duke e quajtur edhe "princeshë".
Featured image of article: Seven Saraçi “tregon” gjithçka me këtë foto, bën gjestin e bukur në ditëlindjen e Kejvina Kthellës Seven Saraçi dhe Kejvina Kthella

TIRANË– Ish-velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ditën e sotme feston ditëlindjen, dhe në faqen e saj të Instagramit nuk kanë munguar urimet nga miqtë, kolegët dhe familja.

Mes shumë urimesh bie në sy edhe urimi i reperit shqiptar, Seven Saraçit, me të cilin është përfolur gjatë në mediat rozë se janë në një romancë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ky i fundit e ka uruar publikisht  Kjevinën përmes një postimi në rrjetin social, Instagram, ku në foton ku shfaqen të dy bashkë ai ka shkruar: Gëzuar ditëlindjen, duke e shoqëruar me emojit e një zemre të kuqe dhe një vajze me kurorën e princeshës.

Postimi i Seven ne Instagram.

Ai nuk ka shkruar një urim të gjatë për Kejvinën, por ky postim lë të kuptohet që Kejvina dhe reperi i njohur janë më shumë sesa miq.

A.C/Dosja.al

Shto Koment