Showbiz

Sërish bashkë! I vogli duke luajtur në shesh, Rea Xhillari poston foto me Zahon (FOTO)

Rea Xhillari ka postuar një foto me vëllain e saj, djalin e kryeministrit Edi Rama, Zahon.
Featured image of article: Sërish bashkë! I vogli duke luajtur në shesh, Rea Xhillari poston foto me Zahon (FOTO) Rea Xhillari dhe Zaho

TIRANË– Pa dyshim që Zaho Rama është dobësia e vëllai dhe motrës së tij. Shpesh herë djali i vogël i kryeministrit Edi Rama është parë në shoqërinë e tyre. 

Por ajo që e ekspozon më së shumti, Zahon është motra e tij Rea Xhillari. Së fundmi motër dhe vëlla kanë pozuar sërish për kamerën. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Fotoja e Rea Xhillarit me Zahon

Kësaj here Rea ka zgjedhur që të postojë një  foto në Instagram teksa po pushojnë në Sheshin Skëndërbej. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment