Rajoni

Tmerr para Parlamentit në Serbi, vetëvritet me armë zjarri 50-vjeçari, qëllon veten me plumb në kokë

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 18:40, pasi viktima ka ngjitur shkallët dhe ka qëlluar veten me plumb në gojë.
Featured image of article: Tmerr para Parlamentit në Serbi, vetëvritet me armë zjarri 50-vjeçari, qëllon veten me plumb në kokë Policia n% Serbi

SERBI- Një 50-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri para godinës së parlamentit serb në Beograd pranë sheshit “Nikola Pasic”.

Pamje nga vendngjarja

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 18:40, pasi viktima ka ngjitur shkallët dhe ka qëlluar veten me plumb në gojë.

Pamje nga vendngjarja

Pas kontrollit të trupit të tij nga Policia, në portofol i është gjetur një kartë identiteti, emri i personit ishte Vlastimir, por ende nuk është konfirmuar nëse kemi të bëjmë me të njëjtin person.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Pamje nga vendngjarja

Pasi trupi është transportuar në morg, Policia dhe grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të vetëvrasjes.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment