Showbiz

Selena Gomez e sqaron njëherë e mirë, e harroi përfundimisht Justin, në kërkim të një dashurie të re(FOTO)

Këngëtarja ka sqaruar njëherë e mirë statusin e marrëdhënies së saj.
Featured image of article: Selena Gomez e sqaron njëherë e mirë, e harroi përfundimisht Justin, në kërkim të një dashurie të re(FOTO) Selena Gomez

TIRANË- Selena Gomez është një prej këngëtareve më të dashura për publikun dhe është idhull për  mijëra vajza  në mbarë botën.

Së fundmi ajo është përfolur shumë në mediat rozë për raportin e saj me ish-të dashurin Justin Bieber i cili kurorëzoi dashurinë e tij me Haily-n në martesë .

Në media qarkulloi lajmi se Selena Gomez është në një lidhje me ish anëtarin e grupit One Direction, Niall Horan, ndërsa më vonë u tha se ishte në një romancë me themeluesin e KROST, Samuel Krost.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por këngëtarja ka sqaruar njëherë e mirë statusin e marrëdhënies së saj.

Por përmes një postimi në Instastory, ajo ka sqaruar se nuk është në lidhje me askënd. “Nuk po dal me askënd. Kam dy vjet që jam beqare”

A.C/Dosja.al

Shto Koment