Virale

Dalin FOTOT: E gjitha më të zeza, Grida Duma super seksi në promovimin e librit, ja VIP-at që e respektuan

Të pranishëm në përurim ishin personazhe publike nga sfera të nga më të ndryshmet si Politika, Media por nuk munguan as të ftuarit nga bota e Artit.
Featured image of article: Dalin FOTOT: E gjitha më të zeza, Grida Duma super seksi në promovimin e librit, ja VIP-at që e respektuan Pamje nga eventi

TIRANË– Ditën e djeshme, ish-deputetja e PD-së Grida Duma ka promovuar librin e saj të ri “Koha për Politikë.”

Të pranishëm në përurim ishin personazhe publike nga sfera të nga më të ndryshmet si Politika, Media por nuk munguan as të ftuarit nga bota e Artit.

Siç duket edhe nga fotot e publikuara nga “Bordo” disa nga të pranishmit ishin: Luana Vjollcën, Armina Mevlanin, Ervin Salianjin, Klodiana Shala, Arian Çani, Ed Manushi, Rajmonda Bulku, Monika Kryemadhi, Xhemi Shehu etj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa “protagonistja” e rastit, Grida Duma kishte zgjedhur që të vishte një fund dhe bluzë të zezë duke respektuar edhe eventin.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment