ShowbizSport

“Seks para martese”, rrëfehet Andi Lila, futbollisti tregon sa xhelozi ka në martesën e tij…Femrat? S’më kanë ngacmuar kurr

VIDEO
Përsa u përket femrave, nëse e kanë ngacmuar para apo pas martesës, Andi shtoi se nuk është ndjerë kurrë i ngacmuar prej tyre.
Featured image of article: “Seks para martese”, rrëfehet Andi Lila, futbollisti tregon sa xhelozi ka në martesën e tij…Femrat? S’më kanë ngacmuar kurr Andi Lila

TIRANË– Andi Lila preferon seksin pas martese! I ftuar në after-party tek Luana Vjollca, Lila u pyet se kur e preferonte seksin para apo pas martesës dhe ai u shpreh se pas është më mirë pasi ka edhe më shumë eksperiencë.

I pyetur në lidhje me xhelozinë në çift, Lila shtoi se si ai ashtu edhe e shoqja, Ornela, janë xhelozë në varësi të situatës. Përsa u përket femrave, nëse e kanë ngacmuar para apo pas martesës, Andi shtoi se nuk është ndjerë kurrë i ngacmuar prej tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


“Preferoj seksin pas martese sepse është edhe eksperienca…ne jemi të dy xhelozë, në situata të caktuara..në fakt s’jam ndjerë kurr i ngacmuar nga femrat,”- shtoi ai ndër të tjera.

(F.M/Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment