Showbiz

‘S’e meriton famën’, Samantës nuk i del e keqja nga Zerka, ‘thumbon’ dhe Ronela Hajatin: Do të jesh si unë

Ajo ishte në një sifdë të vështirë të shkelte mbi peshk të ndenjur apo të thoshte dy emra dhe zgjodhi, Zerkën e Hajatin si këngëtarët që nuk do bënte kurrë bashkëpunim.
Featured image of article: ‘S’e meriton famën’, Samantës nuk i del e keqja nga Zerka, ‘thumbon’ dhe Ronela Hajatin: Do të jesh si unë Joung Zerka, Ronela Hajati dhe Samanta Karavella

TIRANË- Një luftë mes këngëtareve shqiptare duket se është në horizont. Miqësia mes Ronela Hajatit, Joung Zerkës dhe Samanta Karavellës është prishur. Kjo gjë është konfirmuar sot nga kjo e fundit, e cila teksa ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, tha se nuk do bënte kurrë një bashkëpunim me dy ish-miqtë e saj.

Ajo ishte në një sifdë të vështirë të shkelte mbi peshk të ndenjur apo të thoshte dy emra dhe zgjodhi, Zerkën e Hajatin si këngëtarët që nuk do bënte kurrë bashkëpunim.

Samanta shtoi se Zerka e kishte qëlluar pa të drejtë në sfidën e pak javëve me parë në Paind Ball, prandaj zgjedh atë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Po ashtu ajo ‘u detyrua’ nga moderatorët për të kënduar një këngë të Ronelës, dhe zgjodhi që të përgjigjej me vargje ironike: Ti don me kon’ si unë por veten nuk e jep, ti flen natën gjumë princi yt të len vet’.

Tashmw pritet pwrgjigja nga çifti Zerka-Hajati, pasi Samanta u tregua e ashpwr sot me ta.

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment