Showbiz

S’e ka publikuar asnjëherë vajzën në publik, Rudina Magjistari shpjegon arsyen

Rudina Magjistari ka shpjeguar se ka zgjedhur të mos e nxjerrë në publik vajzën e saj të vogël, sepse sipas saj vëmendja e tepërt mund të jetë një peshë e madhe për Mian.
Featured image of article: S’e ka publikuar asnjëherë vajzën në publik, Rudina Magjistari shpjegon arsyen Moderatorja, Rudina Magjistari.

TIRANË– E gjendur në një intervistë me Ermira Çaushollin, Rudina Magjistari më në fund ka rrëfyer arsyen s’e pse nuk e ka nxjerrë asnjëherë në publik fytyrën e vajzës së saj, Mia.

Teksa moderatorja, Çausholli ka  rrëfyer se preferon dhe e ndjen si detyrë ndaj publikut të prezantojë familjen e saj, që e ka si bekimin më të madh, duket se Rudina Magjistari është nxitur për të dhënë shpjegime për familjen e saj dhe arsyen pse nuk e ekspozon vajzën në publik.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Ndryshe nga ty, unë kam zgjedhur që për momentin të mos ta shfaq vajzën time sepse mendoj që vëmendja e tepërt mund të ishte një peshë e madhe për të. Dëshira ime është shumë e madhe që t’i ndaj këto momente. Mezi e përmbaj veten për të mos e ndarë me publikun,”– është shprehur Rudina Magjistari.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment