Showbiz

‘Se jeni me dy fëmijë tani…’/ Moderatorja bëri komentin pikant për Pirro Çakon, Elvana Gjata hap sytë, nuk përmbahet dot: Qyqa, qyqa Jonida!

Për kantautorin Pirro Çako (autori i 2 albumeve të fundit të Elvanës) dhe për këngëtaren Gjata, moderatorja tha se tashmë janë prindër të fëmijëve. Komenti nuk është pritur mirë nga këngëtarja, e cila ka ndërhyrë për të shuar keqkuptimet. 
Featured image of article: ‘Se jeni me dy fëmijë tani…’/ Moderatorja bëri komentin pikant për Pirro Çakon, Elvana Gjata hap sytë, nuk përmbahet dot: Qyqa, qyqa Jonida! Elvana Gjata dhe Piro Çako

TIRANË– Këngëtarja Elvana Gjata ka promovuar albumin e saj më të ri, të titulluar “Çelu”. E ftuar në emisionin “Soiree”, Gjatës i është kërkuar nga moderatorja Jonida Shehu që të këndojë disa pasazhe nga një këngë e albumit “3”, duke mos e kursyer një batutë. 

Për kantautorin Pirro Çako (autori i 2 albumeve të fundit të Elvanës) dhe për këngëtaren Gjata, moderatorja tha se tashmë janë prindër të fëmijëve. Komenti nuk është pritur mirë nga këngëtarja, e cila ka ndërhyrë për të shuar keqkuptimet. 

PJESË NGA BISEDA: 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Jonida Shehu: Se jeni me dy fëmijë tani…
Elvana Gjata: Qyqa, qyqa Jonida…
Jonida Shehu: Ishte metaforë!

(k.m/dosja.al)

 

Shto Koment