Showbiz

“Se ça na ka humb”, me kapele dhe bikini, Xhemi Shehu e relaksuar krah djalit shijon ditët e nxehta të gushtit (FOTO)

Xhemi Shehu ka postuar një foto buzë detit, bashkë me djalin e saj të madh.
Featured image of article: “Se ça na ka humb”, me kapele dhe bikini, Xhemi Shehu e relaksuar krah djalit shijon ditët e nxehta të gushtit (FOTO) Moderatorja, Xhemi Shehu dhe djali i saj.

TIRANË– Xhemi Shehu ka vendosur që këto ditë të nxehta gushti t’i kalojë buzë detit. Të relaksuar, veshur me bikini dhe me kapele, moderatorja dhe djali i saj janë ulur pranë dallgëve për të shijuar magjinë që të fal deti.

“Se ça na ka humb,”- shkruan moderatorja bashkëngjitur fotos së postuar në InstaStory.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Moderatorja është mjaft e rezervuar në publikimin e jetës së saj private, dhe zgjedh gjithmonë të mos postojë portrete të plota të fëmijëve të saj.

Postimi i Xhemi Shehut në rrjete sociale.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment