Showbiz

S’do t’ju shkonte kurrë ndërmend! Fifi ka kushërinj këta tre këngëtarë të famshëm, ja kush janë (EMRAT)

Këngëtarja e emisionit Fifi, duket se ka shumë kushërinj të famshëm, duke treguar edhe emrat e tyre. Ata janë: Ermal Fejzullahu, Mozzik dhe Getinjo.
Featured image of article: S’do t’ju shkonte kurrë ndërmend! Fifi ka kushërinj këta tre këngëtarë të famshëm, ja kush janë (EMRAT) Fifi

TIRANË– Emisioni “Shiko kush luan” në episodin e djeshëm ka bërë të dukshme disa gjëra që nuk i dinim.

Këngëtarja e emisionit Fifi, duket se ka shumë kushërinj të famshëm, duke treguar edhe emrat e tyre.

I pari ka qënë Ermal Fejzullahu, teksa të dy përballeshin në një sfidë ku i përgjigjeshin pyetjeve të sikletshme.

“E kam kushëri. Nga një prejardhje e largët jemi kushërinj. Nuk martohemi dot,”-tha Fifi. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më pas e pyetur se përse e kishte mbështetur reperen Loredana teksa akuzohej për vjedhjen e një çifti zviceran, ajo tha se e kishte nusen e shtëpisë.

“Ishte shumë fals si muhamet. E kam edhe Mozzikut, e kemi si nuse shtëpie. Ça të bëj unë aq i vogël është Ferizaj.”

(k.m/dosja.al)

Shto Koment