Showbiz

“S’do ta kuptosh kurrë”, Robert Berisha flet për herë të parë pas ndarjes me Nora Istrefin (MESAZHI)

Robert Berisha ka ndarë një postim që duket se është një mesazh i qartë i përjetimit të tij pas ndarjes.
Featured image of article: “S’do ta kuptosh kurrë”, Robert Berisha flet për herë të parë pas ndarjes me Nora Istrefin (MESAZHI) Këngëtarët, Robert Berisha dhe Nora Istrefi.

KOSOVË– Këngëtari, Robert Berisha pak javë më parë ndau lajmin e ndarjes së tij me Nora Istrefin. Një ndarje kjo, që ka ardhur me mirëkuptimnin e të dyja palëve sipas këngëtarit. Por, pas lajmeve për tradhti si nga ana e Robert Berishës dhe ajo e Nora Istrefit, vijnë edhe dedikime të sinqerta.

“Pas buzëqeshjes sime fshihet gjithçka që ‘sdo ta kuptosh kurrë,”- ka shkruar këngëtari në një status të ndarë në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lajmi i ndarjes së çifti të përfolur erdhi i befasishëm, dhe nga ana e këngëtares Nora Istrefi, ndryshe nga ish-bashkëshorti i saj, nuk pati asnjë reagim publik.

Postimi i Robert Berishës.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment