Showbiz

‘Vihem në siklet’, guximi i Bebe Rexhës me “Last Hurrah” zemëron keq babain

Bebe, ka publikuar një foto, ku tregon mesazhin që ka marrë nga babai, lidhur me skenat erotike në videoklipet e saj. 
Featured image of article: ‘Vihem në siklet’, guximi i Bebe Rexhës me “Last Hurrah” zemëron keq babain Bebe Rexha

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha shpesh herë është në qendër të vëmendjes së medieve, pasi në videoklipet që ajo realizon, shfaqet tejet provokuese.

Por, sic duket, ky veprimi i këngëtares nuk i pëlqen aspak të atit, sidomos pas videos së fundit, me “Last Hurrah” , ku Bebe shfaqej në skena të “nxehta”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Bebe, ka publikuar një foto, ku tregon mesazhin që ka marrë nga babai, lidhur me skenat erotike në videoklipet e saj.

Ti bën mirë të ndalosh së publikuari pornografi sepse më bën të sëmurem.Vihem në siklet sa herë që dal në publik, dhe nuk mund ta besoj këtë”, i ka shkruar babai këngëtares në një prej mesazheve.

Foto e postuar nga këngëtarja Bebe Rexha
(a.m/dosja.al)

Shto Koment