Showbiz

Sara Hoxha me bikini anës detit ngacmon ndjekësit: Ku jeni sot njerëz në Dubai, Maldive apo Dhërmi?

Njëra nga trashëgimtaret e Top Medias, Sara Hoxha ka ndarë sot një foto nga plazhi duke pyetur ndjeksit e saj se ku po pushonin ata.
Featured image of article: Sara Hoxha me bikini anës detit ngacmon ndjekësit: Ku jeni sot njerëz në Dubai, Maldive apo Dhërmi? Sara Hoxha

TIRANË– Të njohura për jetën luksoze dhe pushimet e shpeshta përreth globit, Sara Hoxha por dhe e motra Lori nuk ngurrojnë aspak të ndajnë një pjesë të jetës së tyre me fansat. Pavarasisht se Sara është disi më e rezervuar shpesh ajo ndan copëza nga familja dhe udhëtimet e saj në llogarinë e saj.

Sara, e cila është mami i dy djemve shumë simpatik ka postuar në Instagramin e saj një foto ku shfaqet me bikini bardh e zi në një formë të shkëlqyer trupore.

Krahas fotos ajo ka dashur të dijë se ku po pushojnë njekësit e saj duke dashur edhe të ngacmojë pak. Destinacionet më ‘in’ të momentit nuk janë përmendur pa qëllim nga trashëgimtarja e Top Media-s.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Nga jeni sot njerez- Dubai, Maldive apo Dhermi?” -shkroi Sara krahas fotos me bikini.

Sara Hoxha

Nuk kanë munguar as komentet dashamirëse nga miq e mikesha të Sarës.
(o.l./dosja.al)

Shto Koment