Politike

Marrëdhënia me ish-kryeministrin?/ Sandër Lleshaj: Nuk kam pasur patur fatin që ta kem mik Berishën, postimet e tij i ndjek me shpërfillje

I ftuar në 'Euronews' ai ëhstë shprehru se nuk ka pasur fatin që ta ketë mik Berishën sakaq ka shtuar se se edhe postimet e tij në rrjetet sociale i ndjek më shpërfillje. 
Featured image of article: Marrëdhënia me ish-kryeministrin?/ Sandër Lleshaj: Nuk kam pasur patur fatin që ta kem mik Berishën, postimet e tij i ndjek me shpërfillje Sali Berisha dhe Sander Lleshaj

TIRANË– Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur sot në lidhje me marrëdhëniet që ka pasur në lidhje me ish-kryeministrin e Shqipërisë Sali Berisha. I ftuar në ‘Euronews’ ai ëhstë shprehru se nuk ka pasur fatin që ta ketë mik Berishën sakaq ka shtuar se se edhe postimet e tij në rrjetet sociale i ndjek më shpërfillje.

“Nuk kam pasur patur fatin që ta kem mik Berishën. Nuk është prishur asnjë miqësi. Ka qënë shumë larg dhe lart meje. Ka qenë kryeministër, president. Ku di unë të tjera. I ndjek postimet e tij më shpërfillje. Atë meriton.” shprehet ai. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.K.dosja.al)

Shto Koment