Politike

Sandër Lleshaj ndjen lëkundjet e tërmetit gjatë mbledhjes: Se po më dridhet dhe zëri…(Video)

Mirëpo teksa Lleshaj po theksonte se dëmet janë mjaft të vogla për të krijuar panik, lëkundjet e radhës tronditën vendin. Kamera filloi të dridhej dhe ministrit iu mbajt zëri.

TIRANË– Minsitri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka ndjerë lëkundjet e tërmetit teksa mbajti fjalën gjatë mbledhjes së jashtëzakonshme të kabinetit qeveritar.

Kryeministri Edi Rama mblodhi ministrat, disa orë pas tërmetit të fuqishëm që tronditi Shqipërinë dhe la pas 105 persona të plagosur.

Mirëpo teksa Lleshaj po theksonte se dëmet janë mjaft të vogla për të krijuar panik, lëkundjet e radhës tronditën vendin. Kamera filloi të dridhej dhe ministrit iu mbajt zëri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

…Se po më dridhet dhe zëri nga lëkundjet,…”– tha Lleshaj teksa u kollit dhe vijoi të theksonte se forcat e policisë janë në gadishmëri.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment