Politike

Sandër Lleshaj mbledh të moshuarit tek njësia ELITË, fotoja që po çmend rrjetin, kush është i riu këtu?

 • “Duart lart, mos lëviz”, dalin pamjet e para të njësisë ELITË që do të bëjë zap të fortët e rrugës
 • Në foton e publikuar nga ministri i Brendshëm në rrjetet scoiale, Lleshaj shihet i rrethuar nga disa persona që në dukje nuk janë dhe aq të rinj.
  Featured image of article: Sandër Lleshaj mbledh të moshuarit tek njësia ELITË, fotoja që po çmend rrjetin, kush është i riu këtu? Sandër Lleshaj dhe njesia ENFAST

  TIRANË– Kryeministri Edi Rama dhe Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj kanë prezantuar ditën e sotme njësinë më të fuqishme që do të shërbejë për të zaptuar të fortët e rrugës.

  Mirëpo në një foto të publikuar në rrjetet sociale, personat që e rrethojnë Ministrin e Brendshëm siç i shikoni edhe ju, nuk janë dhe aq të rinj.

  Lleshaj dhe njesia ENFAST

  Mesa duket njësia ENFAST ka mbledhur ata me më shumë eksperiencë, pasi nuk po vëmë re asnjë person të ri në moshë.

  Ju dalloni gjë?!

  (f.m/dosja.al)

  Shto Koment