Politike

‘Uli xhamin e Benzit dhe nxori kallashin’/ Sali Berisha publikon denoncimin: Bulqiza në duart e gangsterëve dhe kriminelëve

Qytetari shkruan se në qytetin e Bulqizës një makinë me xhama të zinj i është afruar dhe është kërcënuar nga disa 18-vjeçarë, të cilët kishin me vete kallashnikov.
Featured image of article: ‘Uli xhamin e Benzit dhe nxori kallashin’/ Sali Berisha publikon denoncimin: Bulqiza në duart e gangsterëve dhe kriminelëve Sali Berisha

TIRANË–Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari në rrjetin e tij social në Facebook.

Qytetari shkruan se në qytetin e Bulqizës një makinë me xhama të zinj i është afruar dhe është kërcënuar nga disa 18-vjeçarë, të cilët kishin me vete kallashnikov. Më tej qytetari shton se është drejtuar tek Berisha pasi nuk kishte besim tek Policia e Shtetit. 

“Bulqiza në duart e gangsterëve dhe kriminelëve të partisë së drogës!,”-shkruan ndër të tjera Berisha. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Postimi i plotë: 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment