Aktualitet

Përplasje me armë zjarri në Elbasan, Berisha flet me EMRA! Mesazhi anonim: Policia fsheh ngjarjen, ishte mik familje i Qazim Sejdinit

Para dy ditësh në zonën e quajtur “Fushë Mret”, Florjan Lamçja ka qëlluar disa herë me armë zjarri drejt të riut Rodi Bylykbashi.
Featured image of article: Përplasje me armë zjarri në Elbasan, Berisha flet me EMRA! Mesazhi anonim: Policia fsheh ngjarjen, ishte mik familje i Qazim Sejdinit Qazim Sejdini dhe Sali Berisha

TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e një qytetari nga Elbasani, i cili pretendon se në qytet ka ndodhur një përplasje me armë zjarri.

Siç edhe shkruhet në denoncimin e publikuar tek Berisha, para dy ditësh në zonën e quajtur “Fushë Mret”, Florjan Lamçja ka qëlluar disa herë me armë zjarri drejt të riut Rodi Bylykbashi.

Sipas tij, ngjarja nuk është ndjekur pasi Lamçja është mik i ish-kryebashkiakut të Elbasanit, Qazim Sejdinit.

“Policia fsheh krimin. E mbron Don Lala,”-shkruan mbi mesazhin e qytetarit Berisha.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

POSTIMI I PLOTË:

 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment