Showbiz

‘Sa të bukur janë! E kapa me dorë hundën”/ Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi nuk fshihen më, ecin dorë për dore rrugëve të Borshit

VIDEO
Pas ribashkimit, të dy duken më të dashuruar se kurrë dhe kanë vendosue që të tregojnë hapur atë që ndjejnë. Pasi i pamë në disa video në "Tik Tok", çifti këtë radhë është filmuar dorë për dore nga balerina Isida Mollaymeri.
Featured image of article: ‘Sa të bukur janë! E kapa me dorë hundën”/ Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi nuk fshihen më, ecin dorë për dore rrugëve të Borshit Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi

TIRANË– Lidhja e tyre e dashurisë u përfol gjatë në media, me ndarjet dhe bashkimet, por tanimë këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori omeo Veshaj janë të pandashëm.

Pas ribashkimit, të dy duken më të dashuruar se kurrë dhe kanë vendosue që të tregojnë hapur atë që ndjejnë. Pasi i pamë në disa video në “Tik Tok”, çifti këtë radhë është filmuar dorë për dore nga balerina Isida Mollaymeri.

Balerina publikoi një video në InstaStory teksa, Romeo dhe Jonida ishin të kapur dorë për dore me njëri-tjetrin, fiks si dy zogj të dashuruar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Shih sa të bukur që janë. Shih, shih, shih. E kapa me dorë hundën”, dëgjohet të thotë Isida Mollaymeri për çiftin më të komentuar të momentit. Ndërsa Romeo i është përgjigjur se: Po e ndihmoj të kaloj rrugën kaq!

(a.bk.m/dosja.al)

Shto Koment