Politike

“Sa ju shijon kjo ish”, Grida Duma kapet me Artur Zhejin: Për mua totalisht e pavlerë periudha…

Gruda Duma kapet me Artur Zhejin teksa ishin duke folur për çështje politike.
Featured image of article: “Sa ju shijon kjo ish”, Grida Duma kapet me Artur Zhejin: Për mua totalisht e pavlerë periudha… Grida Duma dhe Artur Zheji.

Tiranë- Ish- deputetja Grida Duma, e ftuar në emisionin “369 gradë” në Ora News deklaroi se “në Parlament nuk bëhet me politikë por vetëm batuta”.

Menjëherë ka reaguar Artur Zheji i është drejtuar me “ish- deputete”, për pyetjen e radhës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kjo e fundit iu përgjigj:“Sa ju shijon kjo ish. Për mua periudha që isha brenda Parlamenti ishte totalisht e pavlerë! Totalisht në kuptimin e të bërit politike, e folësave, me po me jo. Parlamenti përveç batutave, le ta pranojmë që nuk po bëjmë politikë sot”. 

J.V/Dosja.al 

Shto Koment