BotaShowbiz

Rusi/ U dogj nga flakët brenda në makinë, vajza ishte kushërira e Sylvestre Stallone-s

Kushërira e aktorit të Hollywood-it, Sylvester Stallone-s ka mbetur e vdekur në një aksident tragjik në Ukrainë.
Featured image of article: Rusi/ U dogj nga flakët brenda në makinë, vajza ishte kushërira e Sylvestre Stallone-s Sylvestre Stallone dhe kushërira e tij. Viktima digjet në makinë.

UKRAINË- Kushërira e aktorit të famshëm, Sylvestre Stallone, Viktoria Kravchenko ishte viktimë e një aksidenti tragjik. Ajo ishte pasagjere në një BMW, që u përfshi në një aksident dhe shpërtheu në flakë pasi goditi në shtyllë elektrike.

Drejtuesi i makinës ishte Shamil Gajdzhiev, 22 vjeç, gjithashtu edhe ai vdiq në këtë aksident. 33-vjeçarja është vajza e biznesmenit Valery Kravchenko.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

L.K/Dosja.al

Shto Koment