Virale

Rrugë të mbushura me njerëz, ambulanca dhe kontrolle nga policia gjithçka çfar ofroi sot Tirana

Në rrugë është vënë re dhe një numër i lartë i policëve dhe kontrolleve nga ana e tyre.

TIRANË– Prej disa ditësh Tirana ka ndjerë efektin e lirimit të masave ndaj COVID-19, duke shtuar gjallërinë në rrugë.

Siç shikohet dhe në foto, sot në Tiranë kishte një numër të madh qytetarësh që kishin zgjedhur të lëviznin me biçikleta në këmbë dhe makina, por nuk kanë munguar as ambulancat në spitalin infektiv.

Në rrugë është vënë re dhe një numër i lartë i policëve dhe kontrolleve nga ana e tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment