Showbiz

Rrjeti ‘shkrihet së qeshuri’ me djalin e Almeda Abazit, pas imitimit që ai i bën të ëmës

Djali i ish-missit shqiptar Almeda Abazit, Efehan 2-vjeçar ka bërë rrjetin të qeshi me imitimin që i ka bën të ëmës që është në pritje të ëmbël.
Featured image of article: Rrjeti ‘shkrihet së qeshuri’ me djalin e Almeda Abazit, pas imitimit që ai i bën të ëmës Almeda Abazi dhe djali

TURQI– Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi ka ndarë në instagram një foto teksa djali i saj dy vjeçar, Efehan ka imituar të ëmën. Ai ka vendosur një top në barkun e tij për tu dukur si e ëma, e cila është prej disa muajsh në pritje të ëmbël.

“Si nëna dhe i biri. Kështu është kur shikon mamin me barkun si top gjithë ditën”– ka shkruar Almeda.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Almedes

Kujtojmë që shumë shpejt pritet të vijë në jetë vajza e saj, së cilës kanë menduar t’i vendosin emrin Alina.

(o.l/dosja.al)

Shto Koment