Aktualitet

Rritje me 25 fish! Artan Hoxha flet për grupet krimanele në Ekuador: Ja sa e blejnë shqiptarët 1 kg kokainë

Gazetari Artan Hoxha u shpreh se 1 kg kokainë në Ekuador kushton vetëm 1000 dollarë, ndërsa kur vjen në Europë shkon deri në 25 mijë euro.
Featured image of article: Rritje me 25 fish! Artan Hoxha flet për grupet krimanele në Ekuador: Ja sa e blejnë shqiptarët 1 kg kokainë Artan Hoxha

TIRANË- Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar çmimin e 1 kilogrami lënde narkotike kokainë në Ekuador dhe rritjen që pëson derisa vjen në Europë.

I ftuar në emisionin “Opinion”, Hoxha u shpreh se 1 kg kokainë në Ekuador kushton vetëm 1000 dollarë, ndërsa kur vjen në Europë shkon deri në 25 mijë euro.

“Në Ekuador blihet me 1,000 dollarë, dhe vjen në Europë me 25 mijë 26 mijë euro, por e blen vetëm ai që është atje dhe e sjell bashkë me ngarkesën e tij,”-tha Hoxha.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

 

Etiketa:

Shto Koment