Virale

‘Rreth flamurit të përbashkuar…’/ Rrjeti ironizon fatin e keq të Shqipërisë, Lulzim Basha “këndon” himnin kombëtar

Ndeshja nisi ters pasi në vend të himnit kombëtar shqiptar, u luajt ai i Andorrës. Më pas komentatori në vend që t'i kërkonte falje Shqipërisë, i kërkoi falje Armenisë. 
Featured image of article: ‘Rreth flamurit të përbashkuar…’/ Rrjeti ironizon fatin e keq të Shqipërisë, Lulzim Basha “këndon” himnin kombëtar Meme për ndjeshjen

FRANCË– Ditën e djeshme Kombëtarja Shqiptare e Futbollit humbi me rezultatin 4-1 ndaj kampionëve të boktës, Francës. 

Ndeshja nisi ters pasi në vend të himnit kombëtar shqiptar, u luajt ai i Andorrës. Më pas komentatori në vend që t’i kërkonte falje Shqipërisë, i kërkoi falje Armenisë. 

Dhe sigurisht që rrjeti nuk kishte si të rrinte pa e ironizuar rezultatin e dobët dhe fatin e keq që kaloi Shqipëria. 

 

Në njërën prej memeve, është vendosur edhe lideri demokrat Lulzim Basha, i cili këndon himnin e flamurit para djemve njësoj si në protestat e tij. 

(k.m/dosja.al)

Shto Koment