Rajoni

Rrëfimi i pazakontë i aktores italiane: Një herë mora një refugjat në shtëpi dhe kreva marrëdhënie seksuale

Nappi është e famshme për disa filma porno, por e pyetur në lidhje më këtë çështje ajo ka treguar, se tashmë në Itali ka rënë buxheti për të tilla filma. Gjithashtu, ajo ka treguar dhe një ngjarje personale nga jeta e saj. Nappi ka rrëfyer se njëherë, ku ka qenë e mërzitur dhe është kthyer në shtëpi ka marrë një emigrant dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të. Sipas saj çdo njeri ka të drejtën e tyre. 
Featured image of article: Rrëfimi i pazakontë i aktores italiane: Një herë mora një refugjat në shtëpi dhe kreva marrëdhënie seksuale Valentina Nappi

ITALI-Valentina Nappi, aktorja e famshme italiane ka bërë një rrëfim të pazakontë në emisionin “La Zanzara”. Nappi është e famshme për disa filma porno, por e pyetur në lidhje më këtë çështje ajo ka treguar, se tashmë në Itali ka rënë buxheti për të tilla filma.

“Më pëlqejnë për momentin. Jam bërë me e hapur ndaj seksit dhe marrëdhënieve me njerëzit. Në porno nuk ka rëndësi historia apo skenari. Është thjesht eksitim dhe masturbim. Skenarët janë për një tjetër kinema,”-ka thënë Valentina.

Gjithashtu, ajo ka treguar dhe një ngjarje personale nga jeta e saj. Nappi ka rrëfyer se njëherë, ku ka qenë e mërzitur dhe është kthyer në shtëpi ka marrë një emigrant dhe ka kryer marrëdhënie seksuale me të. Sipas saj çdo njeri ka të drejtën e tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“ Një herë mora një refugjat në shtëpi dhe kreva marrëdhënie seksuale me të. Çdo qenie njerëzore ka të drejtat e saj. Unë kështu jam. Pa kufij,”-ka thënë ajo. 

(k.a/dosja.al)

Shto Koment