Showbiz

VIDEO/ “Je xheloze ti”, Roza Lati sulmon femrat materialiste, Bieta Sulo s’ia lë mangut: Ta kishe në tavolinë, ç’do i bëje…

Teksa po diskutonin rreth lajmeve të publikuara së fundmi në portale, në lidhje me deklaratën e thënë nga Roza, sipas të cilës i dashuri i saj ‘boss’ i kishte dhuruar vetëm një palë atlete, moderatorja tha se i kritikon femrat materialiste.
Featured image of article: VIDEO/ “Je xheloze ti”, Roza Lati sulmon femrat materialiste, Bieta Sulo s’ia lë mangut: Ta kishe në tavolinë, ç’do i bëje… Roza Lati
Përditësuar:

TIRANË– Moderatorja Bieta Sulo ka ngacmuar kolegen e saj Roza Lati, të cilën e kishte të ftuar në emisionin e saj ‘Ftesë në pesë’. Teksa po diskutonin rreth lajmeve të publikuara së fundmi në portale, në lidhje me deklaratën e thënë nga Roza, sipas të cilës i dashuri i saj ‘boss’ i kishte dhuruar vetëm një palë atlete, moderatorja tha se i kritikon femrat materialiste.

Sulmoj shumë fenomenin e femrave dembele që nuk bëjnë asgjë dhe pretendojnë që mashkulli t’i mbajë…”– tha Roza

Po, pse çfarë ke ti, je xheloze? Nëse ata janë dembele dhe paskan këtë avantazh….”– shtoi Lati.

Ngaqe jam tip hiperaktive dhe nuk rri dot pa bërë asnjë lloj pune, nuk i duroj dot. Them, Bieta, imagjino t’i kesh në tavolinë dhe të ketë të vetëndjerin më lart se ç’kemi ne të tjerët dhe të bëjë sikur kushdei….ndërkohë që s’ka arritur asgjë në jetë,”– tha Lati.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Hë çfarë do i bëje?”– tha Bieta Sulo.

Asgjë s’do i bëja….sepse i bie t’i jap rëndësi. Por në vetvete, them kot nuk është bërë ajo shprehja ‘o Zot, jepi atij që rri kot’,”- përfundoi Roza. 

(f.m/dosja.al)

Shto Koment