Showbiz

Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar, në mes të emisionit (Video)

Pra gjatë bisedës, Roza i është afruar për ta puthur si një mënyrë falenderimi, por mesa duket nuk ka mbetur me kaq dhe Ronaldo e puth në buzë.
Featured image of article: Roza Lati puth në buzë gazetarin shqiptar, në mes të emisionit (Video) Roza Lati

TIRANË- Roza Lati  këtë të diel ka pasur  të ftuar në emisionin e saj, gazetarin Ronaldo Sharka, teksa në një moment kur janë  takuar, Ronaldo dhe Roza kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Sharka e  ka komplimentuar Rozën gjatë emisionit duke thënë se ishte një prej fansave të saj të çmendur pasi atij i pëlqejnë njerzit që guxojnë, si Roza.

Për  më tepër Ronaldo ka  shpjeguar se lë pa mabruar një punë që  ka në dorë, në momentin kur nis emisioni i Rozës në, dhe e ndjek atë rregullisht.

Pra gjatë bisedës, Roza i është afruar për ta puthur si një mënyrë falenderimi, por mesa duket nuk ka mbetur me kaq dhe Ronaldo e puth në buzë.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

Na ndiqni në @rtvora | @roza_lati | @why_not_show 😍

A post shared by SHARK (@ronaldosharka) on


Këtë moment pikant të puthjes mes Roza Latit  dhe Ronaldo Sharkës, e kanë publikuar që të dy në profilet e tyre në Instagram.

A.C/Dosja.al

Shto Koment