Showbiz

Ronela Hajati ‘sherr’ me Policinë pasi kërkon të futet në stadium, e shpëton vajza e presidentit të Tiranës

VIDEO
Në një video të siguruar nga Dosja.al, shihet se Ronela ka arritur të kalojë vetëm falë ndërhyrjes së vajzës së presidentit të Tiranës, Goldi Halilit.
Featured image of article: Ronela Hajati ‘sherr’ me Policinë pasi kërkon të futet në stadium, e shpëton vajza e presidentit të Tiranës Ronela Hajati

TIRANE– Pak minuta më parë këngëtarja Ronela Hajati është gjendur përballë forcave të policisë së Tiranës. Teksa ka dashur të hyjë brenda stadiumit ‘Air Albania’ për të qënë prezente në festën e grupit të futbollit ‘Tirana’ për të festuar titullin kampion, këngëtarja është ndeshur në kundërshtimin e forcave të policisë.

400 policë ndodhen në perimetrin e stadiumit, për të shmangur turmat e tifozëve, në rast se këta të fundit tentojnë që t’i bashkohen festës së titullit e duke qënë se nuk ishin të vetëdijshëm se kush ishte këngëtarja kanë bërë ndalimin e saj pranë shiritit.

Në një video të siguruar nga Dosja.al, shihet se Ronela ka arritur të kalojë vetëm falë ndërhyrjes së vajzës së presidentit të Tiranës, Goldi Halilit. Në momentin kur këngëtarja ka arritur të kalojë shiritin, ka vazhduar sërish të debatojë me policinë e kjo vihet re nga levizja e dorës dhe qëndrimi për disa sekonda përballë tyre.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtojmë se Ronela së bashku me Dj Sardin, ka kënduar “himnin” e ri të ekipit të kryeqytetit me rastin e 100-vjetorit të skuadrës së Tiranës dhe kjo do jetë dhe arsyeja se përse këngëtarja është prezente në stadium ditën e sotme.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment