Sport

Ronaldo kalon Covid-in në pishinë

Sulmuesi i Juventusit është vënë në qendër të vëmendjes për sjelljen e tij, që nga dita kur ka rezultuat pozitiv ndaj Coronavirusit
Featured image of article: Ronaldo kalon Covid-in në pishinë
Përditësuar:

ITALI – Ylli portugez i Juventusit, Kristiano Ronaldo vazhdon të qëndrojë në karantinë pasi rezultoi pozitiv ndaj Covid-19 gjatë grumbullimit me përfaqësuesen e tij. Edhe pse i akuzuar për thyerjen e karantinës, Ronaldo ka postuar një foto në pishinën e brendshme të shtëpisë së tij në Torino, ku po kalon këto ditë izolimi.

 

View this post on Instagram

 

“Não deixes aquilo que não podes fazer atrapalhar o que podes fazer”😉

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Siç shihet nga foto e tij të postuar në Instagram, duket që forma e tij fizike mbetet si gjithmonë për t’u lakmuar dhe se nuk ka asnjë shenjë të sëmundjes, apo frike rreth këtij viruzi që ka krijuar panik në të gjtihë globin.

B.T (Dosja.al)

Shto Koment