Aktualitet

“Romina si ka ken puna moj”/ Nëna e Mikel Fushës nis ulërimat në vendin ku djali mori plumbin, efektivët tentojnë ta qetësojnë: Urdhëro e foli…

VIDEO
Siç dëgjohet edhe në video, ajo ulëret dhe therrët emrin e një vajze, të cilës i kërkon shpjegime për palgosjen.
Featured image of article: “Romina si ka ken puna moj”/ Nëna e Mikel Fushës nis ulërimat në vendin ku djali mori plumbin, efektivët tentojnë ta qetësojnë: Urdhëro e foli… Nëna e Mikel Fushës

SHKODËRDosja.al ka siguruar momentin kur nëna e Mikel Fushës, 25-vjeçarit që u plagos mbrëmjen e sotme në Shkodër, ka nisur të ulërasë nga dëshpërimi, pikërisht në lokalin ku i biri mori plumbin.

Siç dëgjohet edhe në video, ajo ulëret dhe therrët emrin e një vajze, të cilës i kërkon shpjegime për palgosjen.

“Romina, si ka ken puna moj, Romina, Romina…si ka ken puna moj Romina,”– dëgjohet të ulërasë nëna e Fushës nga dëshpërimi. Efektivët që ndodhen në lokal mundohen ta qetësojnë gruan në fjalë, duke i zgjatur telefonin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Urdhëro, na foli djalit,”– i thotë një prej tyre, teksa të gjithë e mbajnë nga krahët. Mikel Fusha u plagos mbrëmjen e sotme në lokalin e tij në Shkodër. Për ngjarjen në fjalë është shpallur në kërkim, autori Elvis Lekndreu.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment