Showbiz

Romeo Veshaj puth publikisht Jonida Maliqin, mbështet buzët mbi kurrizin e këngëtares: Paqe është premtimi që ti mban…

FOTO
Aktori ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram një foto që mori vëmendjen e të gjithëve- foton e parë me Jonidën si çift.
Featured image of article: Romeo Veshaj puth publikisht Jonida Maliqin, mbështet buzët mbi kurrizin e këngëtares: Paqe është premtimi që ti mban… Jonida Maliqi, Romeo Veshaj

MAL I ZI- Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj po kalojnë kohën më të bukur së bashku në Mal të Zi. Pasi qëndruan në karantinë për disa muaj në Shqipëri çifti nuk ka harxhuar shumë kohë dhe ka shkuar jashtë vendit për tu relaksuar.

Gjatë këtij udhëtimi dyshja ka postuar foto dhe video që tregojnë qartë se janë bashkë e që po kënaqen.

Mirëpo pak minuta më parë, aktori ka ndarë në llogarinë e tij në Instagram një foto që mori vëmendjen e të gjithëve- foton e parë me Jonidën si çift.

Ato të dy shfaqet në varkë në mes të detit dhe Romeo e ka mbështjellë me të dyja duart partneren e tij teksa e përqafon dhe e puth në shpinë.

“Paqe është premtimi që ti mban”- shkruan ai krahas fotos ku vendos emrin e Jonidës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Romeo Veshaj (@romeoveshaj) on

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment