Showbiz

Romeo Veshaj nis romancën me vajzën e Niko Peleshit, Bora Zemani i dhuron ‘kunatës’ veshjet e saj sportive

Aleksia ka postuar një foto ku shfaqet me një kostum nga linja e moderatores, Bora Zemani, duke konfirmuar kështu se marrëdhënia mes çiftit është edhe më familjare.
Featured image of article: Romeo Veshaj nis romancën me vajzën e Niko Peleshit, Bora Zemani i dhuron ‘kunatës’ veshjet e saj sportive Aleksia Peleshi, Romeo Veshaj, Bora Zemani

TIRANË-Aktori i njohur Romeo Veshaj, po shijon një romancë të re me një vajzë jo pak të njohur për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Aleksia Peleshin, vajzën e Niko Peleshit, me të cilën ai ka shijuar një ditë në Vlorë, prej nga nisën dhe aludimet se çifti mund të jenë bashkë.

Në rrjetet sociale të dyshes është vënë re se lidhja e tyre është bërë edhe më serioze. Aleksia ka postuar një foto ku shfaqet me një kostum nga linja e moderatores, Bora Zemani, duke konfirmuar kështu se marrëdhënia mes çiftit është edhe më familjare.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.b)/dosja.al

Shto Koment