Showbiz

Romeo Veshaj flet për historinë me Jonida Maliqin: Kam rënë në dashuri!

Aktori Romeo Veshaj ka treguar se ka rënë në dashuri vetëm një herë në jetë dhe ajo është vajza e fundit me të cilën është i lidhur, pra Jonida Maliqi.
Featured image of article: Romeo Veshaj flet për historinë me Jonida Maliqin: Kam rënë në dashuri! Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj

TIRANË– Aktori i humorit Romeo Veshaj ka folur për herë të parë për lidhjen e tij me këngëtaren Jonida Maliqi.

Në një intervistë për “Living.al” aktori ka treguar se ka rënë në dashuri vetëm një herë në jetë dhe ajo është vajza e fundit me të cilën është i lidhur, pra Jonida Maliqi.

“Vajza me të cilën jam lidhur është ajo me të cilën jam dashuruar për herë të parë,”-tha Veshaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Çifti nuk e ka pranuar asnjë herë publikisht lidhjen e tyre, por gjithmonë kanë ngacmuar mediat rozë duke ngacmuar njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment