Showbiz

Romeo postoi momentet intime me një femër, Jonida Maliqi gjen ngushëllim! Përqafohet me ‘mikun’ virtual (FOTO)

Ndërsa Romeo kishte një femër për të kaluar karantinën, Jonida Maliqi ka përqafimet virtuale, që ja dhurojnë opsionet e shumta në medien sociale.
Featured image of article: Romeo postoi momentet intime me një femër, Jonida Maliqi gjen ngushëllim! Përqafohet me ‘mikun’ virtual (FOTO) Këngëtarja, Jonida Maliqi dhe aktori, Romeo Veshaj.

TIRANË– Këngëtarja Jonida Maliqi këtë periudhë të izolimit po e kalon pranë prindërve dhe djalit të saj. Ajo është tepër active në rrjete sociale, ku nuk nguron të postojë nga jeta e përditshme. Por, duket se i mungon një përqafim romantik…dhe këtë e ka gjetur nga miku i saj virtual, një arush.

Postimi i Jonida Maliqit.

Aplikacionet në rrjete sociale ofrojnë pafundësi zgjedhjesh, dhe Jonida Maliqi, ndryshe nga Romeo Veshaj që kalonte momente intime me një femër në karantinë, ka zgjedhur një përqafim virtual.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj prej kohësh i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, e cila zgjati pak kohë. Jonida Maliqi e pranoi hapur se është single, ndërsa Romeo Veshaj, në një intervistë së fundmi për “ThumbOn”, foli në lidhje me këngëtaren, duke treguar se është vetëm. Ata nuk janë më bashkë, pas pamjeve të publikuara, ku  Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi u shfaqën shumë të afërt. Pas kësaj ndarjeje është aluduar shpesh për lidhje të Romeo Veshajt me femra të njohura në shoëbiz. Këngëtarja Xheisara dhe bloggerja Sara Kolami janë dy femrat që u përfolën për lidhje me aktorin, por megjithatë i mohuan këto thashetheme.

R.L/Dosja.al

Një Koment në “Romeo postoi momentet intime me një femër, Jonida Maliqi gjen ngushëllim! Përqafohet me ‘mikun’ virtual (FOTO)

  1. Boll me dipllomaci ”Koha juaj mbaroi” ……..kujt i plasi k… njrz ju bejne like juve dhe si bejne like doktor shkencash,bio kimi profesor etj etj…koha juaj mbaroi……….thjesht tralalaaaa haha…….

Shto Koment