Showbiz

Robert Berisha sqaron romancën me Jessica Kadiun: Nuk kam çfarë të fsheh, jam beqar

Pas lajmeve në mediat rozë se është në një romancë me 21-vjeçaren Jessica Kadiu, këngëtari Robert Berisha ka reguar dhe ka sqaruar se vajza është vetëm për projektet e tyre të reja, nuk ka asnjë lidhje më shumë me të.
Featured image of article: Robert Berisha sqaron romancën me Jessica Kadiun: Nuk kam çfarë të fsheh, jam beqar Robert Berisha dhe Jessika

TIRANË- Robert Berisha ka qenë një prej emrave më të përmendur javët e fundit për shkak të ndarjes nga Nora Istrefi dhe kinse nuk mjafton me kaq ditët e fundit nga shumë media ai u ‘lidh’ me Jesicca Kadiun, shkruan lajmi.net.

Lajmi.net ka kontaktuar Robertin dhe ekskluzivisht këngëtari ka shpjeguar gjithçka rreth kësaj çështjeje.

Në pyetjen se a ka ndonjë të vërtetë në lajmet e fundit që e lidhin me Jessicën, Roberti është përgjigjur “Kur të lidhna me dikon kanë me marr vesh prej meje direkt si gjithmonë qysh i boj publike, skom qa me mshef jom beqar”.

Ai ka shpjeguar edhe arsyet e takimit me Jessica Kadiun.

“Ajo vajza është 21 vjeçe edhe është një shoqe e jona e cila ka ardhë për të marrë pjesë në projektet tona, nëse une pi kafe me naj kolege ose qoft dikush i familjes tem… naj teze, nuk dmth që jam në lidhje me tezen tem”, tha Roberti për lajmi.net.

Marrë nga Lajmi.net 

Shto Koment