Showbiz

“S’e mbaj dot veten, do e kisha ngacmuar çdo ditë”/ Pas ndarjes nga Nora, Robert Berisha i shpreh hapur pëlqimin Fjoralba Ponarit, si reagon moderatorja (VD)

Robert Berisha është shpehur se nuk i reziston dot Fjoralba Ponarit.
Featured image of article: “S’e mbaj dot veten, do e kisha ngacmuar çdo ditë”/ Pas ndarjes nga Nora, Robert Berisha i shpreh hapur pëlqimin Fjoralba Ponarit, si reagon moderatorja (VD) Robert Berisha dhe Fjoralba Ponari

Tiranë- Robert Berisha i ftuar në “E diell në Top Channel ka befasuar me deklaratat e tij. Madje ka treguar se cila moderatore i pëlqen. Gjatë bisedës në emision, Robert Berisha u shpreh se nëse do t’i ofrohej një vend pune në “Top Channel”, ai nuk do të pranonte. Kjo  për arsye se s’do të mund të rezistonte dot pa ngacmuar çdo ditë Fjoralba Ponarin.

“Unë me pas ofertë me punu ktu në ‘Top Channel’, s’kisha pranu me qenë në të njëjtin orar me Fjoralbën. S’kisha mujt me e majt veten. E kisha ngacmu çdo ditë. Kështu që s’kisha pranu se e kisha ngacmu çdo ditë.”- u shpreh Roberti. Ndërsa Ponari u shpreh: “Di se si të të largoj, mos u shqetëso fare. Sepse caqet i përcakton gjithësecili vetë.”

Video minuta e 26

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në këtë emision Robert Berisha u shpreh mes batutash se pas ndarjes me Nora Istrefin  ai dëshironte ta provojë edhe  me një djalë.

J.V/Dosja.al

Shto Koment