Showbiz

Rita poston foton topless në Instagram, mamaja e saj e ‘kërcënon’, Vera Ora: S’ka më deti

Fotot topless, dhe pse janë pëlqyer shumë nga fansat e Ritës, nuk mund të mos merrnin vëmendjen e Verës as këtë herë, mamasë së këngëtares.
Featured image of article: Rita poston foton topless në Instagram, mamaja e saj e ‘kërcënon’, Vera Ora: S’ka më deti Rita Ora, Vera Ora

AMERIKE– Fundjavën që lamë pas, Rita Ora tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj në plazh, ku shfaqej topless në pjesën e sipërme. Këngëtarja ka postuar dhe në rrjete sociale foto të tilla te cilat kanë marrë qindra mijëra pëlqime, ndërkohë që faqet rozë në të gjitha mediat botërore i kushtuar artikuj dukjes së saj.

Fotot topless, dhe pse janë pëlqyer shumë nga fansat e Ritës, nuk mund të mos merrnin vëmendjen e Verës as këtë herë, mamasë së këngëtares.

“S’ka më deti!”, ka shkruar ajo në shqip duke aluduar në mënyrë komike se nuk do ta lejojë më vajzën e saj që të shkojë për pushime.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Rita Ora

“Kritikat” e Verës shihen në çdo postim ku Rita shfaqet provokuese.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment