Showbiz

Rita Ora uron shqiptarët për 28 Nëntorin! Detaji simbolik që këngëtarja ka në takat e kuqe, publikon pamjet nga koncerti i 100 vjetorit në Tiranë

FOTO
Kuq e zi, janë ngjyrat që mbajnë takat e larta të këngëtares. Ndërsa më pas ajo ka zgjedhur të postojë dhe një video të koncertit që ka mbajtur në Tiranë per 100 vjetorin.
Featured image of article: Rita Ora uron shqiptarët për 28 Nëntorin! Detaji simbolik që këngëtarja ka në takat e kuqe, publikon pamjet nga koncerti i 100 vjetorit në Tiranë Rita Ora

SHBA– Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora nuk ka munguar me urimin e saj për festën e flamurit. Ora ka ndarë në Instagram dy foto dhe një video.

E çuditshmja dhe njëkohësisht e veçanta është se Rita ka vendosur flamurin e Shqipërisë në takat e saj. Kuq e zi, janë ngjyrat që mbajnë takat e larta të këngëtares. Ndërsa më pas ajo ka zgjedhur të postojë dhe një video të koncertit që ka mbajtur në Tiranë për 100 vjetorin.

‘URIME DITA E FLAMURIT !!!! # 28Nëntori Gëzuar Dita e Pavarësise. Ju falënderoj fansat e mi të mahnitshme për të bërë këtë video !!! Ju dua të gjithëve- shkruan Rita në Instagram.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment