Showbiz

VIDEO/ Periudhë e vështirë për Rita Orën, këngëtarja detyrohet të kryejë një operacion: Është e dhimbshme, s’ka shaka me shëndetin

Në një video në rrjetet sociale, Rita ka treguar se aktualisht ka marrë një periudhë reflektimi pasi vetëm para dy javësh është operuar dhe ka hequr bajamet. Gjithashtu ajo tregon se kjo kohë i ka shërbyer për të fituar edhe një lloj qetësi shpirtërore.
Featured image of article: VIDEO/ Periudhë e vështirë për Rita Orën, këngëtarja detyrohet të kryejë një operacion: Është e dhimbshme, s’ka shaka me shëndetin Rita Ora
Përditësuar:

TIRANË– Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora po kalon një periudhë mjaft të vështirë shëndetësore. Në një video në rrjetet sociale, Rita ka treguar se aktualisht ka marrë një periudhë reflektimi pasi vetëm para dy javësh është operuar dhe ka hequr bajamet. Gjithashtu ajo tregon se kjo kohë i ka shërbyer për të fituar edhe një lloj qetësi shpirtërore.

 

View this post on Instagram

 

So these past 2 weeks I under went a Tonsillectomy and let me tell you, it’s no joke. It’s SO painful, but on the plus side it’s given me time to reflect relax and heal. It’s a blessing to be able to heal in peace and put everything into perspective and visualise the rest of your year and what’s coming or what you want to achieve. I am such a believer in setting intentions into the universe as it DOES listen. Also learning new things has always been a obsession of mine. I’m not Monet by any means but I damn sure like some colour. So I made some affordable quick vday cards for the ones I love. ❤️ happy Valentine’s Day lovers.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këto 2 javë të fundit unë kalova një operacion dhe më lejoni t’ju them, nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por nga ana tjetër më është dhënë kohë të reflektoj të qetësohem dhe të shërohem. Është një bekim që të jesh në gjendje të shërohesh në paqe dhe të kesh gjithçka në perspektivë dhe të shohësh pjesën tjetër të vitit dhe atë që po vjen apo çfarë dëshiron të arrish. Gëzuar dashamirët e Ditës së Shën Valentinit,”- shkruan Ora krahas videos ku shihet duke pikturuar disa zemra.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment